o UCho. detský svet dizajnu

UCho. je detský dizajn festival. Pomyselný most medzi detským svetom a dizajnom. Festival, ktorý na jednom mieste, počas dvoch dní, spojí hravosť, kreativitu a detskú fantáziu s jedinečnou, prevažne domácou slow fashion produkciou zameranou na dizajn v detskom svete.

 

Festival ponúka originálne, kvalitné, hand made výrobky z prírodných materiálov. Hračky, hry, módu, doplnky, dekorácie, knihy či nábytok, ktoré v bežných obchodoch nenájdete. Na svoje si prídu malí aj veľkí. Na všetkých čaká pestrý sprievodný program, v rámci ktorého pripravujeme rôzne tvorivé dielničky, workshopy či prednášky.

Ako UCho. prišlo na svet

UCho. je nástupca destkého predajného marketu made4kids, ktorý v júni 2019, prvýkrát v Košiciach prezentoval slovenské a zahraničné dizajnérske značky pre malých aj veľkých.

Je dielom troch mám, Mimi, Mišky a Tegy, ktoré mali v rovnakom čase, rovnaký nápad. Rozhodli sa spojiť svoje sily a priniesť do Košíc jedinečný festival pre celú rodinu.

pusa.jpg
Mimi Adamec je mamou syna Tea a dcéry Lei. Posledných pár rokov žili v hlavnom meste Slovenska. Pred vyše rokom sa s detmi vrátila do rodných Košíc. Počas materskej dovolenky spolu s blízkou kamarátkou založila blog DVE MATKY, ktorému sa dodnes aktívne venuje. Mimi sa rada pohybuje v televíznom svete a tak svoje zručnosti odovzdáva v RTVS a reklamnej agentúre Lemur. Považuje sa za akčnú ženu, ktorá k tomu všetkému rada organizuje rôzne menšie eventy vo svojom okolí, hoc je to niekedy aj s vyplazeným jazykom. :)

V našom projekte UCho. má na starosti komunikáciu s médiami, spravovanie sociálnych sietí a produkciu.
_DSC7335.JPG

Miška Cilli je mamkou Romanky a Filipka. Košičanka, ktorá žila vo Francúzsku a počas cesty späť domov, zablúdila v Prahe. V pracovnom živote bojovníčka za ľudské práva, v tom súkromnom hlavne mama, manželka a kamoška, ktorá sa vďaka deťom neustále učí niečo nové...Propagátorka kontaktného a bezpodmienečného rodičovstva, organizátorka Nosičského trhu v Košiciach pod názvom Jedna šatka, debutovala v júni s prvým detským dizajn marketom made4kids, ktorého je UCho. nástupcom.

V našom projekte UCho. má na starosti komunikáciu s predajcami, web a produkciu.

WhatsApp Image 2020-02-19 at 07.34.01.jp
Terézia Abrányi má jednu dcéru Zarku, podstatnú časť svojho života prežila v Írsku kde sa spoznala aj so svojím manželom. Dlhé roky pracovala v oblasti IT ako manažérka a dnes vlastní obľúbenú rodinnú reštauráciu Koshi Sushi. Vo voľnom čase organizuje akcie pre deti aj dospelých, ktoré sa už stali v Košiciach veľmi populárne.
 
V našom projekte Ucho. má na starosť financie, obchod, partnerov a produkciu.